MECI
24.05.16 | 1-a rundă | George Tsivadze | Sergey Fomin | 6-3, 6-1 | Uzbekistan F3 | Hard |
STATISTICI MECI
George Tsivadze | Sergey Fomin | |
Prima administrare % | 28/45 (62%) | 31/52 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/28 (75%) | 16/31 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/17 (71%) | 8/21 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/52 (54%) | 12/45 (27%) |
Total puncte câştigate | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
George Tsivadze vs. Sergey Fomin - meciuri reciproce
02.08.22 | 1-a rundă | Sergey Fomin | George Tsivadze | 7-66, 6-4 | detaliu meci | M25 Tbilisi | Hard |
20.09.19 | Sfert de finală | Sergey Fomin | George Tsivadze | 6-3, 6-3 | detaliu meci | M15 Shymkent | Zgura |
24.05.16 | 1-a rundă | George Tsivadze | Sergey Fomin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Uzbekistan F3 | Hard |
George Tsivadze form & Sergey Fomin form
George Tsivadze - ultimele meciuri
M15 Telavi - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - retragere | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
28.02.23 Calificare | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.22 Sfert de finală | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.22 Calificare | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.22 a 2-a rundă | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detaliu meci |
Sergey Fomin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.23 Sfert de finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.23 Semifinală | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.23 a 2-a rundă | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detaliu meci |