MECI
31.10.16 | 1-a rundă | Gianluca Di Nicola | Flemming Peters | 7-62, 6-2 | Italy F36 | Zgura |
STATISTICI MECI
Gianluca Di Nicola | Flemming Peters | |
Prima administrare % | 41/76 (54%) | 45/86 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/41 (73%) | 23/45 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/35 (43%) | 18/41 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 4/11 (36%) | 2/10 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/86 (52%) | 31/76 (41%) |
Total puncte câştigate | 90/162 (56%) | 72/162 (44%) |
Greșeli duble | 6 | 8 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
24.10.95, 28 Vârsta
11435 $
24.10.95, 28 Vârsta
11435 $
Gianluca Di Nicola vs. Flemming Peters - meciuri reciproce
31.10.16 | 1-a rundă | Gianluca Di Nicola | Flemming Peters | 7-62, 6-2 | detaliu meci | Italy F36 | Zgura |
25.04.16 | Calificare | Gianluca Di Nicola | Flemming Peters | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Italy F8 | Zgura |
13.10.14 | 1-a rundă | Flemming Peters | Gianluca Di Nicola | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Italy F36 | Zgura |
Gianluca Di Nicola form & Flemming Peters form
Gianluca Di Nicola - ultimele meciuri
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Luciano Carraro | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Facundo Juarez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Silvio Mencaglia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 7-5, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Cattolica - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chieti - Zgura | ||||
16.06.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Giuseppe Tresca | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Frascati - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 6-3, 12-10 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Rome - Zgura | ||||
28.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Daniele Minighini | 5-7, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valerio Trabacca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Reggio - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Bettini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Roseto Degli - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Marino | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Salerno - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Marcello Serafini | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
02.09.22 Semifinală | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.22 Sfert de finală | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Sebastian Gima | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
30.08.22 1-a rundă | vs. Giammarco Gandolfi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Noah Perfetti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Aprilia - Zgura | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Flemming Peters - ultimele meciuri
M25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Ulcinj - Zgura | ||||
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Ulcinj - Zgura | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
24.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sarajevo - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.21 Calificare | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.20 1-a rundă | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
10.08.20 1-a rundă | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detaliu meci |