MECI
20.09.19 | Sfert de finală | Gianluca Mager | Tommy Robredo | 6-1, 6-74, 6-1 | Biella Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Gianluca Mager | Tommy Robredo | |
Prima administrare % | 70/101 (69%) | 51/69 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/70 (66%) | 29/51 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/31 (55%) | 7/18 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/69 (48%) | 38/101 (38%) |
Total puncte câştigate | 96/170 (56%) | 74/170 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Gianluca Mager | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gianluca Mager | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gianluca Mager | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gianluca Mager | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gianluca Mager | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gianluca Mager | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gianluca Mager | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gianluca Mager | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gianluca Mager | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gianluca Mager | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gianluca Mager vs. Tommy Robredo - meciuri reciproce
20.09.19 | Sfert de finală | Gianluca Mager | Tommy Robredo | 6-1, 6-74, 6-1 | detaliu meci | Biella Challenger | Zgura |
07.06.19 | Sfert de finală | Tommy Robredo | Gianluca Mager | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | Poznan Challenger | Zgura |
22.08.17 | 1-a rundă | Tommy Robredo | Gianluca Mager | 6-3, 7-63 | detaliu meci | Manerbio Challenger | Zgura |
23.11.16 | a 2-a rundă | Tommy Robredo | Gianluca Mager | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Andria Challenger | Carpet |
Gianluca Mager form & Tommy Robredo form
Gianluca Mager - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gustavo Heide | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-710, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-1, Alessandro Giannessi - retragere | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Marco Cecchinato | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 7-65, 7-63 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Carlos Taberner | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nicolas Kicker | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Joao Fonseca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 5-7, 1-1, - Gianluca Mager - retragere | detaliu meci | |
Troyes Challenger - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
Modena Challenger - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-710, 3-6 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Tommy Robredo - ultimele meciuri
Barcelona - Zgura | ||||
18.04.22 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
09.03.22 a 2-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.03.22 1-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
05.10.21 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
22.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
14.06.21 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
02.03.21 1-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
24.02.21 a 2-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya 2 - Zgura | ||||
02.02.21 1-a rundă | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya Challenger - Zgura | ||||
31.01.21 Semifinală | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.21 Sfert de finală | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
29.01.21 a 2-a rundă | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.21 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Marbella Challenger - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - retragere | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Zgura | ||||
13.10.20 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
28.09.20 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
13.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
01.09.20 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
Prague II - Zgura | ||||
22.08.20 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.19 a 3-a rundă | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci |