MECI
02.06.14 | 1-a rundă | Gianni Mina | Guy Orly Iradukunda | 6-3, 6-4 | Morocco F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gianni Mina vs. Guy Orly Iradukunda - meciuri reciproce
02.06.14 | 1-a rundă | Gianni Mina | Guy Orly Iradukunda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Morocco F3 | Zgura |
26.05.14 | Sfert de finală | Gianni Mina | Guy Orly Iradukunda | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Morocco F2 | Zgura |
Gianni Mina form & Guy Orly Iradukunda form
Gianni Mina - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
19.07.20 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.20 Sfert de finală | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.01.20 1-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - retragere | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M25+H Nevers - Indoor Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Troyes - Zgura | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Uriage - Zgura | ||||
20.07.19 Semifinală | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
France F16 - Hard | ||||
05.09.18 a 2-a rundă | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
France F15 - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Le Gosier - Hard | ||||
28.03.18 1-a rundă | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Guy Orly Iradukunda - ultimele meciuri
Kigali 2 - Zgura | ||||
04.03.24 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - retragere | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Addis - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Addis - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
14.10.22 Sfert de finală | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.22 1-a rundă | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
03.10.22 Calificare | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.22 Sfert de finală | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.22 a 2-a rundă | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | detaliu meci |