MECI
02.02.16 | 1-a rundă | Gibril Diarra | Vaclav Safranek | 6-4, 6-2 | Tunisia F4 | Zgura |
STATISTICI MECI
Gibril Diarra | Vaclav Safranek | |
Prima administrare % | 38/62 (61%) | 37/59 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/38 (76%) | 22/37 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/24 (33%) | 6/22 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/59 (53%) | 25/62 (40%) |
Total puncte câştigate | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gibril Diarra vs. Vaclav Safranek - meciuri reciproce
12.08.16 | Sfert de finală | Gibril Diarra | Vaclav Safranek | 7-63, 7-5 | detaliu meci | Slovakia F3 | Zgura |
02.02.16 | 1-a rundă | Gibril Diarra | Vaclav Safranek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Tunisia F4 | Zgura |
16.07.12 | 1-a rundă | Gibril Diarra | Vaclav Safranek | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
Gibril Diarra form & Vaclav Safranek form
Gibril Diarra - ultimele meciuri
M25 Kottingbrunn - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Mugelli | 0-0, - Gibril Diarra - retragere | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Pietro Rondoni | 6-75, 6-76 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Krolo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Costin Paval | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 6-71, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.19 1-a rundă | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Matyas Cerny | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Filippo Giovannini | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Marvin Netuschil | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Alessandro Petrone | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Bydgoszcz - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 7-62, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Deni Zmak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Markus Wunder | 4-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci |
Vaclav Safranek - ultimele meciuri
Liberec Challenger - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 0-1, - Vaclav Safranek - retragere | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Setkic | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braunschweig Challenger - Zgura | ||||
04.07.22 Calificare | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
02.07.22 Semifinală | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.22 Sfert de finală | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.06.22 1-a rundă | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Chieti - Zgura | ||||
15.06.22 1-a rundă | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.05.22 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 7-66, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Mischa Zverev | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
13.05.21 1-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 1-3, - Vaclav Safranek - retragere | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Jakub Beran | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. David Pichler | 6-1, 6-79, 2-3, - Vaclav Safranek - retragere | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 7-65, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Alexandar Lazarov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
27.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 Calificare | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.21 1-a rundă | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Sfert de finală | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.21 a 2-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.01.21 1-a rundă | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci |