MECI
05.07.17 | a 2-a rundă | Gijs Brouwer | Sem Verbeek | 6-1, 6-2 | Netherlands F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Gijs Brouwer | Sem Verbeek | |
Prima administrare % | 32/53 (60%) | 25/42 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/32 (69%) | 13/25 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/21 (52%) | 4/17 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/42 (60%) | 20/53 (38%) |
Total puncte câştigate | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gijs Brouwer vs. Sem Verbeek - meciuri reciproce
05.07.17 | a 2-a rundă | Gijs Brouwer | Sem Verbeek | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Netherlands F3 | Zgura |
Gijs Brouwer form & Sem Verbeek form
Gijs Brouwer - ultimele meciuri
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
11.02.24 Calificare | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
05.01.24 Semifinală | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
04.01.24 Sfert de finală | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 Calificare | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Sem Verbeek - ultimele meciuri
St. Brieuc - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
23.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
29.06.21 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.06.21 Calificare | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.08.20 a 2-a rundă | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - retragere | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.20 a 2-a rundă | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
02.03.20 Calificare | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.19 Calificare | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.19 a 2-a rundă | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.19 a 3-a rundă | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.19 a 2-a rundă | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detaliu meci |