MECI
24.04.19 | 1-a rundă | Gilbert Klier Junior | Arnaud Sewanou | 6-0, 6-1 | M25+H Abuja | Hard |
STATISTICI MECI
Gilbert Klier Junior | Arnaud Sewanou | |
Prima administrare % | 23/41 (56%) | 16/33 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/23 (70%) | 6/16 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/18 (78%) | 5/17 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/33 (67%) | 11/41 (27%) |
Total puncte câştigate | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Benin
10.10.01, 22 Vârsta
10.10.01, 22 Vârsta
Gilbert Klier Junior vs. Arnaud Sewanou - meciuri reciproce
24.04.19 | 1-a rundă | Gilbert Klier Junior | Arnaud Sewanou | 6-0, 6-1 | detaliu meci | M25+H Abuja | Hard |
Gilbert Klier Junior form & Arnaud Sewanou form
Gilbert Klier Junior - ultimele meciuri
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
04.09.23 Finală | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci |
Arnaud Sewanou - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Masi Sarpola | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alasdair Knox | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Goncalves | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
12.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Seth Seely | 2-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Da-Niel Kotze | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Wilson Oswalele Igbinovia | 0-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Pascal Ziyab Alome | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Emmanuel Oche | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Agassi Tomegah | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Accra - Hard | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. William Bushamuka | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.04.19 Calificare | vs. Christian Paul | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 Calificare | vs. Marko Vejnovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Hiddleson | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
08.04.19 Calificare | vs. Alexey Dubinin | 1-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.10.18 Calificare | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ridwan Akinwale Morakinyo | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Joseph Imeh Ubon | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.09.18 Calificare | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ridwan Akinwale Morakinyo | 6-4, 6-1 | detaliu meci |