MECI
05.04.18 | a 2-a rundă | Gilbert Klier Junior | Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-65, 7-5 | Turkey F13 | Zgura |
STATISTICI MECI
Gilbert Klier Junior | Jaroslav Pospisil | |
Prima administrare % | 58/93 (62%) | 63/104 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 43/58 (74%) | 49/63 (78%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 23/35 (66%) | 20/41 (49%) |
Break-ballurile câştigate | 3/6 (50%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/104 (34%) | 27/93 (29%) |
Total puncte câştigate | 101/197 (51%) | 96/197 (49%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 2 | 11 |
STATISTICI MECI
3 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 40-15, 6-5 | ||
0-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 30-40 | ||
3-4 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-4 | Jaroslav Pospisil | |
5-4 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gilbert Klier Junior vs. Jaroslav Pospisil - meciuri reciproce
05.04.18 | a 2-a rundă | Gilbert Klier Junior | Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-65, 7-5 | detaliu meci | Turkey F13 | Zgura |
Gilbert Klier Junior form & Jaroslav Pospisil form
Gilbert Klier Junior - ultimele meciuri
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
04.09.23 Finală | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci |
Jaroslav Pospisil - ultimele meciuri
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Zgura | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Zgura | ||||
28.03.22 Calificare | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
05.01.22 a 2-a rundă | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.01.22 1-a rundă | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
26.10.21 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.21 Calificare | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
19.10.21 1-a rundă | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
18.10.21 Calificare | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Budapest - Zgura | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Prostejov - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Poprad - Zgura | ||||
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - retragere | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
30.09.20 Calificare | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.20 Calificare | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
26.08.20 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detaliu meci |