MECI
16.07.19 | 1-a rundă | Giuseppe La Vela | Marco Furlanetto | 6-4, 6-4 | M15 Gubbio | Zgura |
STATISTICI MECI
Giuseppe La Vela | Marco Furlanetto | |
Prima administrare % | 38/63 (60%) | 36/58 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/38 (68%) | 20/36 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/25 (60%) | 12/22 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/58 (45%) | 22/63 (35%) |
Total puncte câştigate | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Giuseppe La Vela | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Giuseppe La Vela | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giuseppe La Vela | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-4 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Giuseppe La Vela | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giuseppe La Vela | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Giuseppe La Vela | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Marco Furlanetto | |
Giuseppe La Vela | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
Giuseppe La Vela | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
02.03.01, 23 Vârsta
02.03.01, 23 Vârsta
Giuseppe La Vela vs. Marco Furlanetto - meciuri reciproce
16.07.19 | 1-a rundă | Giuseppe La Vela | Marco Furlanetto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Gubbio | Zgura |
Giuseppe La Vela form & Marco Furlanetto form
Giuseppe La Vela - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hong-Lin Fu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yanaki Milev | 5-7, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Adriano Dzhenev | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 Finală | vs. Yanaki Milev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Matthias Ujvary | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Agustin Eduardo Cuellar Lorberg | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-68 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
05.10.23 Sfert de finală | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Marco Furlanetto - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Niccolo Ciavarella | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Matteo De Vincentis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Mathys Erhard | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Federico Campana | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Federico Valle | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktor Markov | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcus Kobayashi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Marko Topo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Valle | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Aleksei Khomich | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Emil Dapcevic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Giammarco Gandolfi | 5-7, 6-77 | detaliu meci |