MECI
15.10.18 | 1-a rundă | Gleb Sakharov | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-1 | Ismaning Challenger | Carpet |
STATISTICI MECI
Gleb Sakharov | Ricardo Ojeda Lara | |
Prima administrare % | 20/35 (57%) | 38/68 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/20 (95%) | 18/38 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/15 (87%) | 17/30 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/68 (49%) | 3/35 (9%) |
Total puncte câştigate | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 9 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Gleb Sakharov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gleb Sakharov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gleb Sakharov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gleb Sakharov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gleb Sakharov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gleb Sakharov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gleb Sakharov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gleb Sakharov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gleb Sakharov vs. Ricardo Ojeda Lara - meciuri reciproce
15.10.18 | 1-a rundă | Gleb Sakharov | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Ismaning Challenger | Carpet |
Gleb Sakharov form & Ricardo Ojeda Lara form
Gleb Sakharov - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Igor Kudriashov | 6-1, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Andrea Bolla | 6-0, 2-0, Andrea Bolla - retragere | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Luis Klaus | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Finn Bass | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.07.22 Sfert de finală | vs. Terence Atmane | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Andres Fernandez Canovas | 0-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Alexander Crnokrak | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.01.22 Sfert de finală | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.01.22 a 2-a rundă | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 7-64 | detaliu meci | |
18.01.22 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 7-66, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.01.22 Sfert de finală | vs. Dan Added | 6-75, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
14.01.22 a 2-a rundă | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
12.01.22 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Sean Cuenin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.21 1-a rundă | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Alexis Boureau | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
04.08.20 1-a rundă | vs. Stuart Parker | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.08.20 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.20 1-a rundă | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Toulouse - Indoor Hard | ||||
10.03.20 1-a rundă | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Jack Draper | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Alexis Gautier | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
16.02.20 Finală | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
15.02.20 Semifinală | vs. Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Ricardo Ojeda Lara - ultimele meciuri
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.20 Finală | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.20 Sfert de finală | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - retragere | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
22.02.20 Semifinală | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - retragere | detaliu meci | |
21.02.20 Sfert de finală | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
01.12.19 Semifinală | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.19 a 2-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.19 Finală | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detaliu meci |