MECI
14.06.16 | 1-a rundă | Gonzalo Lama | Andrea Pellegrino | 6-1, 6-2 | Perugia Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Gonzalo Lama | Andrea Pellegrino | |
Prima administrare % | 35/46 (76%) | 32/50 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/35 (77%) | 18/32 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/11 (73%) | 6/18 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/50 (52%) | 11/46 (24%) |
Total puncte câştigate | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Gonzalo Lama | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gonzalo Lama | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Lama | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Lama | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gonzalo Lama vs. Andrea Pellegrino - meciuri reciproce
14.06.16 | 1-a rundă | Gonzalo Lama | Andrea Pellegrino | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Perugia Challenger | Zgura |
Gonzalo Lama form & Andrea Pellegrino form
Gonzalo Lama - ultimele meciuri
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cali Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |
Andrea Pellegrino - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - retragere | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
18.02.24 Calificare | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
21.10.23 Finală | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Semifinală | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - retragere | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
08.10.23 Semifinală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - retragere | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
25.09.23 Finală | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.23 Semifinală | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detaliu meci |