MECI
25.09.19 | 1-a rundă | Grigoriy Korobeynikov | Artsiom Bardzin | 6-1, 6-3 | M25 Almaty | Hard |
STATISTICI MECI
Grigoriy Korobeynikov | Artsiom Bardzin | |
Prima administrare % | 31/45 (69%) | 32/48 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/31 (71%) | 19/32 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/14 (79%) | 4/16 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/48 (52%) | 12/45 (27%) |
Total puncte câştigate | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Greșeli duble | 0 | 7 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
4-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-0 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 5-3 | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
Uzbekistan
07.09.98, 25 Vârsta
07.09.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
16.10.00, 23 Vârsta
16.10.00, 23 Vârsta
Grigoriy Korobeynikov vs. Artsiom Bardzin - meciuri reciproce
25.09.19 | 1-a rundă | Grigoriy Korobeynikov | Artsiom Bardzin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M25 Almaty | Hard |
Grigoriy Korobeynikov form & Artsiom Bardzin form
Grigoriy Korobeynikov - ultimele meciuri
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
21.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Nules - Zgura | ||||
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
25.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Girona - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Platja - Zgura | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Platja - Zgura | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - retragere | detaliu meci | |
M15 Nules - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detaliu meci |
Artsiom Bardzin - ultimele meciuri
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 Calificare | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
Turkey F34 - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detaliu meci | |
Turkey F33 - Zgura | ||||
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detaliu meci |