MECI
14.09.18 | Sfert de finală | Guido Andreozzi | Alexey Vatutin | 7-5, 1-6, 6-1 | Szczecin Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Guido Andreozzi | Alexey Vatutin | |
Prima administrare % | 64/82 (78%) | 63/87 (72%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/64 (64%) | 38/63 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/18 (61%) | 9/24 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 3/10 (30%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/87 (46%) | 30/82 (37%) |
Total puncte câştigate | 92/169 (54%) | 77/169 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Guido Andreozzi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guido Andreozzi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guido Andreozzi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guido Andreozzi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guido Andreozzi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Guido Andreozzi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Guido Andreozzi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guido Andreozzi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guido Andreozzi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guido Andreozzi | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Guido Andreozzi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Andreozzi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guido Andreozzi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Guido Andreozzi vs. Alexey Vatutin - meciuri reciproce
14.09.18 | Sfert de finală | Guido Andreozzi | Alexey Vatutin | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | Szczecin Challenger | Zgura |
23.07.17 | Finală | Alexey Vatutin | Guido Andreozzi | 2-6, 7-610, 6-3 | detaliu meci | Poznan Challenger | Zgura |
12.06.17 | 1-a rundă | Guido Andreozzi | Alexey Vatutin | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Caltanissetta Challenger | Zgura |
Guido Andreozzi form & Alexey Vatutin form
Guido Andreozzi - ultimele meciuri
Los Cabos - Hard | ||||
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zachary Svajda | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-2, - Guido Andreozzi - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Hugo Dellien | 7-65, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Zachary Svajda | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Alex Michelsen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Christian Harrison | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesper De Jong | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Francesco Passaro | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Andreev | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Blaz Rola | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Tristan Mccormick | 7-63, 1-6, 6-75 | detaliu meci |
Alexey Vatutin - ultimele meciuri
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finală | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Boris Fassbender | 4-6, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Villers - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Amaury Raynel | 5-7, 1-6 | detaliu meci |