MECI
31.07.17 | 1-a rundă | Guillermo Garcia-Lopez | Lorenzo Sonego | 6-3, 2-6, 6-4 | Biella Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Guillermo Garcia-Lopez | Lorenzo Sonego | |
Prima administrare % | 61/102 (60%) | 60/91 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/61 (66%) | 41/60 (68%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 25/41 (61%) | 16/31 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 2/5 (40%) | 2/11 (18%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/91 (37%) | 37/102 (36%) |
Total puncte câştigate | 99/193 (51%) | 94/193 (49%) |
Greșeli duble | 5 | 3 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Guillermo Garcia-Lopez vs. Lorenzo Sonego - meciuri reciproce
14.04.18 | 1-a rundă de calif. | Guillermo Garcia-Lopez | Lorenzo Sonego | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Monte-Carlo | Zgura |
31.07.17 | 1-a rundă | Guillermo Garcia-Lopez | Lorenzo Sonego | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | Biella Challenger | Zgura |
Guillermo Garcia-Lopez form & Lorenzo Sonego form
Guillermo Garcia-Lopez - ultimele meciuri
Milan Challenger - Zgura | ||||
21.06.21 1-a rundă | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
02.03.21 1-a rundă | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
23.02.21 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Zgura | ||||
14.10.20 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.10.20 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
29.09.20 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
02.08.20 1-a rundă | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.20 1-a rundă | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.07.20 1-a rundă | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Indoor Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
30.01.20 a 3-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.20 a 2-a rundă | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
20.11.19 a 2-a rundă | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.19 a 2-a rundă | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.19 a 3-a rundă | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - | detaliu meci | |
12.09.19 a 3-a rundă | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Lorenzo Sonego - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 a 2-a rundă | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 1-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
09.11.23 Sfert de finală | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
28.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 Calificare | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
09.10.23 a 3-a rundă | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.23 a 2-a rundă | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.10.23 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.23 1-a rundă | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detaliu meci |