MECI
03.09.19 | 1-a rundă | Gustav Hansson | Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Gustav Hansson | Francisco Comesana | |
Prima administrare % | 33/49 (67%) | 45/57 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/33 (67%) | 24/45 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/16 (69%) | 6/12 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/57 (47%) | 16/49 (33%) |
Total puncte câştigate | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Francisco Comesana | |
0-0 | ||
Gustav Hansson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Gustav Hansson | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-4 | Francisco Comesana | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gustav Hansson | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gustav Hansson | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Gustav Hansson | 2-2 | |
0-0 | ||
Gustav Hansson | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gustav Hansson vs. Francisco Comesana - meciuri reciproce
03.09.19 | 1-a rundă | Gustav Hansson | Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
08.08.19 | a 2-a rundă | Gustav Hansson | Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Ystad | Zgura |
Gustav Hansson form & Francisco Comesana form
Gustav Hansson - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.19 Semifinală | vs. Marko Miladinovic | - | detaliu meci | |
20.12.19 Sfert de finală | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
30.09.19 1-a rundă | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Stockholm - Indoor Hard | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ystad - Zgura | ||||
11.08.19 Finală | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
10.08.19 Semifinală | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.19 Sfert de finală | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
19.05.19 Semifinală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
18.05.19 Sfert de finală | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.05.19 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Karlskrona - Zgura | ||||
10.05.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
10.05.19 a 2-a rundă | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Francisco Comesana - ultimele meciuri
Santa Cruz - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 Calificare | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.24 Calificare | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - retragere | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - retragere | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | detaliu meci |