MECI
17.06.18 | 2-a rundă de calif. | Guy Dagan | Bogdan Didenko | 6-4, 2-6, 6-3 | Israel F10 | Hard |
STATISTICI MECI
Israel
26.02.00, 24 Vârsta
26.02.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
30.06.97, 26 Vârsta
30.06.97, 26 Vârsta
Guy Dagan vs. Bogdan Didenko - meciuri reciproce
17.06.18 | 2-a rundă de calif. | Guy Dagan | Bogdan Didenko | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | Israel F10 | Hard |
Guy Dagan form & Bogdan Didenko form
Guy Dagan - ultimele meciuri
M15 East - Indoor Hard | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Cameron Muller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Duarte Melo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Lanik | 7-64, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
M25 Afula - Hard | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Meitar - Hard | ||||
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pretoria - Hard | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Edley | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Joshua Howard-Tripp | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Rico Gore | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
16.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Boris Butulija | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
26.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alec Deckers | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Athanassios Manekas | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Heinrich Heyl | 3-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Chigaazira | 6-0, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Preston Brown | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ran Amar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Igor Smilansky | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Dmitrii Baskov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Bogdan Didenko - ultimele meciuri
Israel F11 - Hard | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - retragere | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
17.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ukraine F2 - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ukraine F1 - Zgura | ||||
07.05.18 1-a rundă | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F14 - Hard | ||||
18.04.18 1-a rundă | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Egypt F13 - Hard | ||||
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Egypt F12 - Hard | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Qatar F3 - Hard | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Qatar F2 - Hard | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F4 - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - retragere | detaliu meci | |
Egypt F3 - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F2 - Hard | ||||
20.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | detaliu meci | |
Tunisia F36 - Zgura | ||||
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tunisia F35 - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tunisia F34 - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | detaliu meci | |
Turkey F39 - Zgura | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F37 - Zgura | ||||
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F5 - Zgura | ||||
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
30.08.17 a 2-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Egypt F22 - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F21 - Hard | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci |