MECI
06.03.20 | Rubber 1 | Hugo Dellien | Jose Hernandez-Fernandez | 6-3, 6-4 | Davis Cup | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Hugo Dellien vs. Jose Hernandez-Fernandez - meciuri reciproce
06.03.20 | Rubber 1 | Hugo Dellien | Jose Hernandez-Fernandez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Davis Cup | Zgura |
08.12.14 | Semifinală | Hugo Dellien | Jose Hernandez-Fernandez | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | Dominican Republic | Zgura |
Hugo Dellien form & Jose Hernandez-Fernandez form
Hugo Dellien - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.24 Calificare | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
09.02.24 a 2-a rundă | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
29.10.23 Semifinală | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detaliu meci |
Jose Hernandez-Fernandez - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Hugo Dellien | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Evan Zhu | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Holger Rune | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Billy Harris | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 7-65, 0-6 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
09.10.19 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.19 a 2-a rundă | vs. Alejandro Gonzalez | 6-74, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
26.09.19 a 3-a rundă | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.19 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.19 | vs. Pablo Cuevas | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
14.09.19 | vs. Martin Cuevas | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
08.09.19 Finală | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Semifinală | vs. Orlando Luz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 Sfert de finală | vs. Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.19 a 2-a rundă | vs. Alejandro Garcia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Donostia - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelle Sels | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Benedetto - Zgura | ||||
18.07.19 a 3-a rundă | vs. Federico Gaio | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
10.07.19 a 2-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.19 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
M25 Cuneo - Zgura | ||||
07.07.19 Finală | vs. Francesco Forti | 6-76, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
06.07.19 Semifinală | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-2 | detaliu meci |