MECI
24.03.16 | a 2-a rundă | Ilya Lebedev | Anton Galkin | 7-5, 5-7, 6-3 | Azerbaijan F6 | Carpet |
STATISTICI MECI
Ilya Lebedev | Anton Galkin | |
Prima administrare % | 59/106 (56%) | 52/105 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/59 (68%) | 30/52 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/47 (40%) | 24/53 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 7/10 (70%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/105 (49%) | 47/106 (44%) |
Total puncte câştigate | 110/211 (52%) | 101/211 (48%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 8 | 7 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ilya Lebedev vs. Anton Galkin - meciuri reciproce
29.07.16 | Sfert de finală | Ilya Lebedev | Anton Galkin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Georgia F1 | Zgura |
24.03.16 | a 2-a rundă | Ilya Lebedev | Anton Galkin | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | Azerbaijan F6 | Carpet |
15.06.15 | 1-a rundă | Anton Galkin | Ilya Lebedev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Russia F4 | Zgura |
08.06.15 | 1-a rundă | Anton Galkin | Ilya Lebedev | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Russia F3 | Zgura |
08.09.14 | 1-a rundă | Ilya Lebedev | Anton Galkin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Russia F10 | Zgura |
Ilya Lebedev form & Anton Galkin form
Ilya Lebedev - ultimele meciuri
Estonia F4 - Indoor Hard | ||||
08.11.16 1-a rundă | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
31.10.16 1-a rundă | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Russia F8 - Indoor Hard | ||||
06.09.16 1-a rundă | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Russia F7 - Indoor Hard | ||||
31.08.16 a 2-a rundă | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.16 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski | 6-72, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
17.08.16 1-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Russia F5 - Zgura | ||||
09.08.16 1-a rundă | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
03.08.16 1-a rundă | vs. Frederik Press | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
31.07.16 Finală | vs. Ilya Vasilyev | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.16 Semifinală | vs. Victor Baluda | 7-63, 2-0, Victor Baluda - retragere | detaliu meci | |
29.07.16 Sfert de finală | vs. Anton Galkin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.07.16 a 2-a rundă | vs. Dimitriy Voronin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.07.16 1-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Lithuania F1 - Zgura | ||||
18.07.16 1-a rundă | vs. Fred Simonsson | 6-0, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Russia F3 - Zgura | ||||
05.07.16 1-a rundă | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 5-7, 0-1, - Ilya Lebedev - retragere | detaliu meci | |
Russia F2 - Zgura | ||||
29.06.16 a 2-a rundă | vs. Ilya Vasilyev | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.16 1-a rundă | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
Bulgaria F3 - Zgura | ||||
02.06.16 a 2-a rundă | vs. Jonas Luetjen | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.05.16 1-a rundă | vs. Winston Lin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bulgaria F2 - Zgura | ||||
25.05.16 1-a rundă | vs. Jonas Luetjen | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Italy F11 - Zgura | ||||
16.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Siciliano | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.05.16 Calificare | vs. Gian Marco Moroni | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Azerbaijan F6 - Carpet | ||||
25.03.16 Sfert de finală | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 7-610, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.16 a 2-a rundă | vs. Anton Galkin | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.16 1-a rundă | vs. Shalva Dzhanashia | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Azerbaijan F5 - Carpet | ||||
15.03.16 1-a rundă | vs. Evgeny Elistratov | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
Azerbaijan F4 - Carpet | ||||
09.03.16 1-a rundă | vs. Bogdan Didenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.16 a 2-a rundă | vs. Sam Barry | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Azerbaijan F3 - Carpet | ||||
12.02.16 Sfert de finală | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.16 a 2-a rundă | vs. Ilya Vasilyev | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci |
Anton Galkin - ultimele meciuri
Russia F7 - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Boborykin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
10.08.17 a 2-a rundă | vs. Pavel Kotov | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.17 1-a rundă | vs. Maxim Geraskin | 6-71, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Vladislav Shkurskiy | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Russia F3 - Hard | ||||
04.07.17 1-a rundă | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 6-4, 6-77 | detaliu meci | |
Russia F2 - Hard | ||||
26.06.17 1-a rundă | vs. Denys Klok | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Russia F1 - Hard | ||||
20.06.17 1-a rundă | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
10.04.17 Calificare | vs. Boris Butulija | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.16 Calificare | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.09.16 2-a rundă de calif. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Russia F8 - Indoor Hard | ||||
06.09.16 1-a rundă | vs. Temur Ismailov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Russia F7 - Indoor Hard | ||||
29.08.16 1-a rundă | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
16.08.16 1-a rundă | vs. Vitaly Kozyukov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Russia F5 - Zgura | ||||
10.08.16 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
29.07.16 Sfert de finală | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.16 a 2-a rundă | vs. Alexey Baryshev | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
27.07.16 1-a rundă | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Lithuania F1 - Zgura | ||||
20.07.16 a 2-a rundă | vs. Pirmin Haenle | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.16 1-a rundă | vs. Tomas Vaise | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Russia F3 - Zgura | ||||
08.07.16 Semifinală | vs. Marc Giner | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
07.07.16 Sfert de finală | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.07.16 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
05.07.16 1-a rundă | vs. Pavel Selivanovsky | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Russia F2 - Zgura | ||||
27.06.16 1-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Russia F1 - Zgura | ||||
21.06.16 1-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow Challenger - Zgura | ||||
04.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Richard Muzaev | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bulgaria F3 - Zgura | ||||
02.06.16 a 2-a rundă | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-3, 3-6, 1-2, - Anton Galkin - retragere | detaliu meci | |
01.06.16 1-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-4, 6-4 | detaliu meci |