MECI
28.06.17 | a 2-a rundă | Ivan Davydov | Dimitriy Voronin | 6-2, 6-4 | Russia F2 | Hard |
STATISTICI MECI
Ivan Davydov | Dimitriy Voronin | |
Prima administrare % | 31/56 (55%) | 29/51 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/31 (71%) | 16/29 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/25 (60%) | 11/22 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/51 (47%) | 19/56 (34%) |
Total puncte câştigate | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ivan Davydov vs. Dimitriy Voronin - meciuri reciproce
28.06.17 | a 2-a rundă | Ivan Davydov | Dimitriy Voronin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Russia F2 | Hard |
Ivan Davydov form & Dimitriy Voronin form
Ivan Davydov - ultimele meciuri
M15 St. - Indoor Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
15.09.19 Finală | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.19 Semifinală | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci |
Dimitriy Voronin - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.21 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Mikolaj Lorens | 6-75, - Dimitriy Voronin - retragere | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
05.01.21 1-a rundă | vs. Faisal Qamar | 4-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Rigele Te | 6-1, 2-0, Rigele Te - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.20 Calificare | vs. Marco Miceli | 6-76, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
17.01.20 Sfert de finală | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Nathan Seateun | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Nemanja Malesevic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Timur Kiuamov | 6-72, 3-3, - Dimitriy Voronin - retragere | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Joshua Luck | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
15.09.19 Finală | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.09.19 Semifinală | vs. Lenny Hampel | 7-64, 6-2 | detaliu meci |