MECI
22.07.19 | 1-a rundă de calif. | Ivan Zaytsev | Michael-John Every | 6-2, 6-3 | M25 Troyes | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
22.08.00, 23 Vârsta
22.08.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
0
15.04.94, 29 Vârsta
15.04.94, 29 Vârsta
Ivan Zaytsev vs. Michael-John Every - meciuri reciproce
22.07.19 | 1-a rundă de calif. | Ivan Zaytsev | Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M25 Troyes | Zgura |
Ivan Zaytsev form & Michael-John Every form
Ivan Zaytsev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Uriage - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
16.08.22 Calificare | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nu s-a prezentat | detaliu meci |
Michael-John Every - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.20 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.20 Calificare | vs. Takeru Yuzuki | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 3-6, 10-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Guillaume Dermiens | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Martellato | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. S.prithvi Sekhar | 7-66, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Amr Elsayed | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Tavilla | 6-0, 7-68 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Mukhtar Andu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Hamid Reza Nadaf | 0-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Len Schouten | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Troyes - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Uriage - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Nicolas Uryson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Den - Zgura | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Mats Hermans | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Harare - Hard | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.06.19 1-a rundă | vs. Yash Yadav | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Harare - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Joshua Paris | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kampala - Zgura | ||||
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Simon Carr | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Giovani Samaha | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.05.19 Calificare | vs. Sebulime Sware | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Accra - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detaliu meci |