Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
12.02.98, 26 Vârsta
12.02.98, 26 Vârsta
Jack Draper vs. Martin Zeljenka - meciuri reciproce
07.08.18 | Calificare | Jack Draper | Martin Zeljenka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Slovakia F3 | Zgura |
Jack Draper form & Martin Zeljenka form
Jack Draper - ultimele meciuri
Munich - Zgura | ||||
17.04.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-1, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
09.04.24 1-a rundă | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 2-a rundă | vs. Nicolas Jarry | 6-75, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.24 Semifinală | vs. Alex De Minaur | 3-6, 6-2, 0-4, - Jack Draper - retragere | detaliu meci | |
29.02.24 Sfert de finală | vs. Miomir Kecmanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Tommy Paul | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Tommy Paul | 2-6, 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Marcos Giron | 6-4, 3-6, 4-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
13.01.24 Finală | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Semifinală | vs. Alexander Bublik | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 Sfert de finală | vs. Tommy Paul | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-69, 7-67 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-76 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Finală | vs. Adrian Mannarino | 6-76, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. David Goffin | 1-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Brandon Nakashima | 6-1, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-74, 6-71 | detaliu meci |
Martin Zeljenka - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Satu - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detaliu meci |