INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jakob Schnaitter vs. Rrezart Cungu - meciuri reciproce
09.03.15 | Jakob Schnaitter | Rrezart Cungu | 6-2, 7-61 | detaliu meci | Croatia F4 | Zgura |
Jakob Schnaitter form & Rrezart Cungu form
Jakob Schnaitter - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Picchione | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alec Deckers | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Leo Borg | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Albert Saar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Adam Heinonen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Yannik Kelm | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Max Hans Rehberg | 6-72, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Lasse Poertner | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 1-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Justin Engel | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Dominik Boehler | 5-1, Dominik Boehler - retragere | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Aleksandre Metreveli | 7-64, 6-2 | detaliu meci |
Rrezart Cungu - ultimele meciuri
Banja Luka - Zgura | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
15.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Reus - Zgura | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.23 a 2-a rundă | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detaliu meci |