Australia
12.04.98, 25 Vârsta
12.04.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
James Ibrahim vs. Tim Handel - meciuri reciproce
05.11.19 | Calificare | James Ibrahim | Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | M15 Cancun | Hard |
James Ibrahim form & Tim Handel form
James Ibrahim - ultimele meciuri
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.09.21 Calificare | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.09.21 Calificare | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
02.07.20 1-a rundă | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Geelong - Iarbă | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
05.03.20 1-a rundă | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Te - Hard | ||||
31.12.19 1-a rundă | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.19 Calificare | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Tim Handel - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Alexis Gautier | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | detaliu meci |