MECI
29.11.19 | Sfert de finală | Jan Choinski | Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 6-1 | M15 Santo | Hard |
STATISTICI MECI
Jan Choinski | Arklon Huertas Del Pino | |
Prima administrare % | 34/45 (76%) | 18/33 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/34 (74%) | 7/18 (39%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/11 (64%) | 5/15 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/33 (64%) | 13/45 (29%) |
Total puncte câştigate | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
5-2 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jan Choinski vs. Arklon Huertas Del Pino - meciuri reciproce
29.11.19 | Sfert de finală | Jan Choinski | Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | M15 Santo | Hard |
Jan Choinski form & Arklon Huertas Del Pino form
Jan Choinski - ultimele meciuri
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-0 | detaliu meci |
Arklon Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 1-a rundă | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Arequipa - Zgura | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |