MECI
16.06.17 | Sfert de finală | Jan Choinski | Mariano Kestelboim | 7-62, 6-2 | Poland F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Jan Choinski | Mariano Kestelboim | |
Prima administrare % | 54/81 (67%) | 47/63 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/54 (72%) | 22/47 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/27 (37%) | 9/16 (56%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/63 (51%) | 32/81 (40%) |
Total puncte câştigate | 81/144 (56%) | 63/144 (44%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jan Choinski vs. Mariano Kestelboim - meciuri reciproce
16.06.17 | Sfert de finală | Jan Choinski | Mariano Kestelboim | 7-62, 6-2 | detaliu meci | Poland F1 | Zgura |
Jan Choinski form & Mariano Kestelboim form
Jan Choinski - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Mariano Kestelboim - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - retragere | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
26.02.24 Finală | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - retragere | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci |