MECI
05.09.19 | a 2-a rundă | Jeremy Jahn | Wilson Leite | 6-4, 6-2 | M25 La | Zgura |
STATISTICI MECI
Jeremy Jahn | Wilson Leite | |
Prima administrare % | 29/56 (52%) | 27/46 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/29 (76%) | 16/27 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/27 (48%) | 7/19 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/46 (50%) | 21/56 (38%) |
Total puncte câştigate | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jeremy Jahn | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Jeremy Jahn | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-3 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jeremy Jahn | 2-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-4 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jeremy Jahn | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Jeremy Jahn | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
Jeremy Jahn | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Wilson Leite | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jeremy Jahn | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jeremy Jahn | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jeremy Jahn vs. Wilson Leite - meciuri reciproce
05.09.19 | a 2-a rundă | Jeremy Jahn | Wilson Leite | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M25 La | Zgura |
Jeremy Jahn form & Wilson Leite form
Jeremy Jahn - ultimele meciuri
Braga Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Moez Echargui | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Henri Laaksonen | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Max Houkes | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Marlon Vankan | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Alec Deckers | 3-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Timo Legout | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Karlsruhe Challenger - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Kamen - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. David Fix | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Montauban - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Duffel - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Michiel De Krom | Michiel De Krom - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Tim Handel | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Sander Jong | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Wilson Leite - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - retragere | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
15.10.23 Finală | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Federico Coria | 2-6, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Mateus Alves | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci |