MECI
26.05.18 | 1-a rundă de calif. | Jeremy Sonkin | Tillmann Erdbories | 7-5, 2-6, 6-3 | Tunisia F21 | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
09.05.97, 26 Vârsta
09.05.97, 26 Vârsta
Jeremy Sonkin vs. Tillmann Erdbories - meciuri reciproce
26.05.18 | 1-a rundă de calif. | Jeremy Sonkin | Tillmann Erdbories | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | Tunisia F21 | Hard |
Jeremy Sonkin form & Tillmann Erdbories form
Jeremy Sonkin - ultimele meciuri
Mozambique F2 - Hard | ||||
15.11.18 Sfert de finală | vs. Benjamin Lock | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.18 a 2-a rundă | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.18 1-a rundă | vs. Rayne Roselt | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Mozambique F1 - Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Tyler Lu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Tunisia F37 - Hard | ||||
27.10.18 Semifinală | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.10.18 Sfert de finală | vs. Maxime Mora | 6-2, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Tuki Jacobs | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.18 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
18.10.18 Sfert de finală | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.18 a 2-a rundă | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
15.10.18 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.18 Calificare | vs. Alexey Aleshchev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Dmitrii Baskov | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
10.10.18 a 2-a rundă | vs. Ben Patael | 0-6, 6-76 | detaliu meci | |
08.10.18 1-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Ran Amar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
USA F25 - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
USA F24 - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Matej Vocel | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belgium F5 - Zgura | ||||
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Teodor Giusca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Jaimee Floyd Angele | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Belgium F4 - Zgura | ||||
20.07.18 Semifinală | vs. Samuel Brosset | 1-6, 6-710 | detaliu meci | |
19.07.18 Sfert de finală | vs. Jaimee Floyd Angele | 7-63, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Colin Sinclair | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Belgium F3 - Zgura | ||||
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Guillaume Dermiens | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guam F1 - Hard | ||||
19.06.18 a 2-a rundă | vs. Sho Katayama | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
18.06.18 1-a rundă | vs. Alex Brenner | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.06.18 Calificare | vs. Kento Tagashira | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Tillmann Erdbories - ultimele meciuri
M15 Den - Zgura | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
21.01.19 Calificare | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
14.11.18 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Germany F14 - Indoor Hard | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F11 - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F9 - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Germany F8 - Zgura | ||||
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Braunschweig Challenger - Zgura | ||||
07.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Netherlands F2 - Zgura | ||||
04.07.18 1-a rundă | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
02.07.18 Calificare | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Germany F4 - Zgura | ||||
19.06.18 1-a rundă | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detaliu meci |