MECI
10.10.17 | 1-a rundă | Jeroen Vanneste | Omer Touchmair | 6-0, 6-2 | Turkey F38 | Zgura |
STATISTICI MECI
Jeroen Vanneste | Omer Touchmair | |
Prima administrare % | 21/39 (54%) | 16/40 (40%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/21 (86%) | 8/16 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/18 (61%) | 8/24 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/40 (60%) | 10/39 (26%) |
Total puncte câştigate | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
28.03.00, 23 Vârsta
28.03.00, 23 Vârsta
Jeroen Vanneste vs. Omer Touchmair - meciuri reciproce
10.10.17 | 1-a rundă | Jeroen Vanneste | Omer Touchmair | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Turkey F38 | Zgura |
Jeroen Vanneste form & Omer Touchmair form
Jeroen Vanneste - ultimele meciuri
M15 Metzingen - Zgura | ||||
21.07.22 a 2-a rundă | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.22 1-a rundă | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Vilnius - Indoor Hard | ||||
18.01.22 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Manacor - Hard | ||||
12.01.22 1-a rundă | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.22 Sfert de finală | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.01.22 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.01.22 1-a rundă | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
27.09.21 1-a rundă | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Madrid - Zgura | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Warsaw Challenger - Zgura | ||||
27.08.21 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
14.07.21 1-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Salzburg Anif - Zgura | ||||
05.07.21 Calificare | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
14.06.21 Calificare | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 Finală | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.05.21 Semifinală | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.04.21 Sfert de finală | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.21 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.04.21 a 2-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.04.21 1-a rundă | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Omer Touchmair - ultimele meciuri
Israel F10 - Hard | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Israel F6 - Hard | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.18 Calificare | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Israel F5 - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F4 - Hard | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F3 - Hard | ||||
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F2 - Hard | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F1 - Hard | ||||
03.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F18 - Hard | ||||
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Israel F17 - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F16 - Hard | ||||
29.11.17 1-a rundă | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F38 - Zgura | ||||
10.10.17 1-a rundă | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F37 - Zgura | ||||
03.10.17 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
26.06.17 1-a rundă | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F11 - Hard | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F3 - Hard | ||||
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
27.03.17 Calificare | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Israel F2 - Hard | ||||
20.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F1 - Hard | ||||
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detaliu meci |