MECI
13.02.19 | 1-a rundă | Jesper De Jong | Benjamin Lock | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Jesper De Jong | Benjamin Lock | |
Prima administrare % | 37/50 (74%) | 36/48 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/37 (78%) | 21/36 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/13 (54%) | 3/12 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/48 (50%) | 14/50 (28%) |
Total puncte câştigate | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 11 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jesper De Jong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesper De Jong | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jesper De Jong | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesper De Jong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jesper De Jong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesper De Jong | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jesper De Jong | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jesper De Jong vs. Benjamin Lock - meciuri reciproce
13.02.19 | 1-a rundă | Jesper De Jong | Benjamin Lock | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
Jesper De Jong form & Benjamin Lock form
Jesper De Jong - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Sfert de finală | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finală | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.08.23 Semifinală | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 Sfert de finală | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - retragere | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Umag - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.23 Calificare | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Benjamin Lock - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detaliu meci | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 Calificare | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detaliu meci |