MECI
14.10.19 | 1-a rundă de calif. | Jim Walder | Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | M15 Olomouc | Carpet |
STATISTICI MECI
Germania
31.07.00, 23 Vârsta
31.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Jim Walder vs. Daniel Paty - meciuri reciproce
14.10.19 | 1-a rundă de calif. | Jim Walder | Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detaliu meci | M15 Olomouc | Carpet |
Jim Walder form & Daniel Paty form
Jim Walder - ultimele meciuri
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
14.08.20 1-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 Calificare | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Brasov - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detaliu meci |
Daniel Paty - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Metzingen - Zgura | ||||
30.07.23 Finală | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.23 Semifinală | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.07.23 Sfert de finală | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - retragere | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | detaliu meci |