MECI
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Jonas Trinker | Elliott Farmer | 6-4, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
17.02.98, 26 Vârsta
17.02.98, 26 Vârsta
Jonas Trinker vs. Elliott Farmer - meciuri reciproce
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Jonas Trinker | Elliott Farmer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | M15 Heraklion | Hard |
Jonas Trinker form & Elliott Farmer form
Jonas Trinker - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Elliott Farmer - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - retragere | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Barnstaple - Indoor Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Lasne - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.19 Calificare | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
M25 Bolton - Indoor Hard | ||||
01.04.19 Calificare | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Greece F6 - Hard | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | detaliu meci |