MECI
14.05.18 | Calificare | Jonathan Morr | Martin Zeljenka | 2-6, 7-61, 6-4 | Hungary F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
11.08.98, 25 Vârsta
11.08.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
12.02.98, 26 Vârsta
12.02.98, 26 Vârsta
Jonathan Morr vs. Martin Zeljenka - meciuri reciproce
20.05.18 | 2-a rundă de calif. | Jonathan Morr | Martin Zeljenka | 4-6, 7-5, 7-63 | detaliu meci | Hungary F3 | Zgura |
14.05.18 | Calificare | Jonathan Morr | Martin Zeljenka | 2-6, 7-61, 6-4 | detaliu meci | Hungary F2 | Zgura |
Jonathan Morr form & Martin Zeljenka form
Jonathan Morr - ultimele meciuri
Austria F2 - Zgura | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.07.18 Calificare | vs. Jonathan Stenberg | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Romay | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Austria F1 - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Franz Lukas | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tunisia F25 - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Cayetano March | 6-3, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F4 - Zgura | ||||
17.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Fynn Lohse | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Hungary F3 - Zgura | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.18 Calificare | vs. Michael Gloeckler | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Martin Zeljenka | 4-6, 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Hungary F2 - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.05.18 Calificare | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
13.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F15 - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Jeff Guerrero | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maxim Turyev | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F14 - Hard | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Daniel Etcheverry | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F13 - Hard | ||||
09.04.18 Calificare | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Portmann | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Tunisia F11 - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tunisia F10 - Zgura | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Miles Jones | 5-7, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Portugal F2 - Hard | ||||
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Testa | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.02.18 | vs. Mateo Villa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Portugal F1 - Hard | ||||
18.02.18 | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Spain F4 - Zgura | ||||
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicolo Turchetti | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Egypt F38 - Zgura | ||||
11.12.17 Calificare | vs. Roman Boychuk | 6-1, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Hassan Bassel | 7-63, 6-2 | detaliu meci |
Martin Zeljenka - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Satu - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detaliu meci |