MECI
26.05.18 | 1-a rundă de calif. | Juan Bautista Otegui | Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-3 | Argentina F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Peru
17.06.00, 23 Vârsta
17.06.00, 23 Vârsta
Juan Bautista Otegui vs. Alberto Alvarado Berrospi - meciuri reciproce
21.03.22 | 2-a rundă de calif. | Juan Bautista Otegui | Alberto Alvarado Berrospi | 7-62, 5-0, Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci | M25 Medellin | Zgura |
26.05.18 | 1-a rundă de calif. | Juan Bautista Otegui | Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Argentina F3 | Zgura |
Juan Bautista Otegui form & Alberto Alvarado Berrospi form
Juan Bautista Otegui - ultimele meciuri
San Miguel - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.24 1-a rundă | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Quillota - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Amador Salazar | 6-2, 2-0, Amador Salazar - retragere | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Bragado - Zgura | ||||
03.04.24 1-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bragado - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Ignacio Monzon | 7-64, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - retragere | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Alberto Alvarado Berrospi - ultimele meciuri
M15 Santiago - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Federico Aguilar Cardozo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Quillota - Zgura | ||||
09.04.24 1-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Bragado - Zgura | ||||
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Mateo Branc | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Bragado - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Segundo Goity Zapico | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
14.03.24 1-a rundă | vs. Ignacio Carou | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Santiago Russo | 5-7, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.23 Calificare | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Santibanez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Tomas Martinez | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Morelia - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Zapopan - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alan Magadan | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Matias Riva | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-2, - Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Victorio Marquiselli | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tobias Sonne | 6-2, 7-64 | detaliu meci |