MECI
07.05.18 | Calificare | Juan Bautista Otegui | Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | Brazil F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
24.07.95, 28 Vârsta
20280 $
24.07.95, 28 Vârsta
20280 $
Juan Bautista Otegui vs. Enrique Bogo - meciuri reciproce
07.05.18 | Calificare | Juan Bautista Otegui | Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Brazil F3 | Zgura |
Juan Bautista Otegui form & Enrique Bogo form
Juan Bautista Otegui - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - retragere | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 6-78, 4-6 | detaliu meci |
Enrique Bogo - ultimele meciuri
M25 Maceio - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Alcala - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
08.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci |