MECI
27.09.19 | Sfert de finală | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-3, 6-1 | M25 Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Kacper Zuk | Jan Zielinski | |
Prima administrare % | 25/39 (64%) | 30/50 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/25 (88%) | 20/30 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/14 (71%) | 6/20 (30%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/50 (48%) | 7/39 (18%) |
Total puncte câştigate | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kacper Zuk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-2 | Jan Zielinski | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 3-2 | |
4-2 | Jan Zielinski | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Kacper Zuk | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Kacper Zuk | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Jan Zielinski | |
Kacper Zuk | 2-0 | |
3-0 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Kacper Zuk | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Jan Zielinski | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Kacper Zuk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kacper Zuk vs. Jan Zielinski - meciuri reciproce
08.07.20 | 1-a rundă | Jan Zielinski | Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
23.06.20 | 1-a rundă | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | ||
13.02.20 | Sfert de finală | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 3-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | M25 Barnstaple | Indoor Hard |
30.10.19 | 1-a rundă | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-3, 6-3 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
27.09.19 | Sfert de finală | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M25 Stockholm | Indoor Hard |
09.09.19 | Calificare | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-72, 7-61, 6-2 | detaliu meci | Szczecin Challenger | Zgura |
Kacper Zuk form & Jan Zielinski form
Kacper Zuk - ultimele meciuri
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Setubal - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
17.08.23 Sfert de finală | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detaliu meci |
Jan Zielinski - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
05.03.22 | vs. Gastao Elias | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sydney - Hard | ||||
07.01.22 Semifinală | vs. Pablo Carreno-Busta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
04.10.21 Calificare | vs. Zizou Bergs | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Alejandro Gonzalez | 6-75, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.21 Calificare | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Warsaw Challenger - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.21 Calificare | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
26.08.20 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Bartosz Wojnar | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Dariusz Kuczynski | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.06.20 1-a rundă | vs. Karol Krawczynski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. George Houghton | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Euan Mcintosh | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Barnstaple - Indoor Hard | ||||
13.02.20 Sfert de finală | vs. Kacper Zuk | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.20 a 2-a rundă | vs. Daniel Little | 6-3, 6-4 | detaliu meci |