MECI
29.07.20 | 1-a rundă | Kacper Zuk | Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-0 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
Kacper Zuk | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Kacper Zuk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Juliusz Bienkiewicz | |
0-0 | ||
Kacper Zuk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-0 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
13.07.99, 24 Vârsta
13.07.99, 24 Vârsta
Kacper Zuk vs. Juliusz Bienkiewicz - meciuri reciproce
29.07.20 | 1-a rundă | Kacper Zuk | Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-0 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Kacper Zuk form & Juliusz Bienkiewicz form
Kacper Zuk - ultimele meciuri
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Setubal - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
17.08.23 Sfert de finală | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detaliu meci |
Juliusz Bienkiewicz - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Miha Vetrih | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Gokberk Saritas | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Simon Knezevic | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Maksimovic | 5-7, 5-4, - Juliusz Bienkiewicz - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Paul Roeder | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Dominique Graf | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Alan Bojarski | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Kacper Szymkowiak | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Siim Troost | 6-2, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anthony Wright | 7-65, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Hynek Barton | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lech Gontar | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
08.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Matyas Cerny | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Peter Nad | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Obeid | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Yvo Panak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-4, 6-73, 10-3 | detaliu meci |