MECI
15.11.18 | a 2-a rundă | Kacper Zuk | Rimpei Kawakami | 6-2, 6-2 | Egypt F27 | Hard |
STATISTICI MECI
Kacper Zuk | Rimpei Kawakami | |
Prima administrare % | 32/47 (68%) | 59/69 (86%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/32 (81%) | 30/59 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/15 (60%) | 5/10 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/13 (31%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/69 (49%) | 12/47 (26%) |
Total puncte câştigate | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kacper Zuk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Kacper Zuk | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Kacper Zuk | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Kacper Zuk | 3-1 | |
Kacper Zuk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-2 | Rimpei Kawakami | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kacper Zuk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Kacper Zuk | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Kacper Zuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Kacper Zuk | 3-1 | |
3-2 | Rimpei Kawakami | |
0-0, 0-40 | ||
Kacper Zuk | 4-2 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Kacper Zuk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kacper Zuk vs. Rimpei Kawakami - meciuri reciproce
15.11.18 | a 2-a rundă | Kacper Zuk | Rimpei Kawakami | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Egypt F27 | Hard |
Kacper Zuk form & Rimpei Kawakami form
Kacper Zuk - ultimele meciuri
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Setubal - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
17.08.23 Sfert de finală | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detaliu meci |
Rimpei Kawakami - ultimele meciuri
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - retragere | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - retragere | detaliu meci | |
M25 Changwon - Hard | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - retragere | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Mataro - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Gurb - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Valldoreix - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
21.11.22 Calificare | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.22 Calificare | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
01.11.22 a 2-a rundă | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | detaliu meci |