MECI
29.09.17 | Semifinală | Kimmer Coppejans | Enrique Lopez-Perez | 6-3, 6-2 | Kazakhstan F7 | Zgura |
STATISTICI MECI
Kimmer Coppejans | Enrique Lopez-Perez | |
Prima administrare % | 51/60 (85%) | 34/59 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/51 (69%) | 19/34 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/9 (56%) | 10/25 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/59 (51%) | 20/60 (33%) |
Total puncte câştigate | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 1 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kimmer Coppejans vs. Enrique Lopez-Perez - meciuri reciproce
13.02.18 | 1-a rundă | Enrique Lopez-Perez | Kimmer Coppejans | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Chennai Challenger | Hard |
29.09.17 | Semifinală | Kimmer Coppejans | Enrique Lopez-Perez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Kazakhstan F7 | Zgura |
Kimmer Coppejans form & Enrique Lopez-Perez form
Kimmer Coppejans - ultimele meciuri
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - retragere | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
22.09.23 a 2-a rundă | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.23 1-a rundă | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Calificare | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
25.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - retragere | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
23.07.23 Calificare | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
San Benedetto - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
06.07.23 1-a rundă | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
29.06.23 Calificare | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | detaliu meci |
Enrique Lopez-Perez - ultimele meciuri
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.19 a 2-a rundă | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
31.10.19 a 3-a rundă | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
17.10.19 a 3-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.19 a 2-a rundă | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
02.10.19 a 2-a rundă | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
19.09.19 a 3-a rundă | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.19 a 2-a rundă | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.19 a 3-a rundă | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.09.19 Semifinală | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 a 3-a rundă | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.19 a 2-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
27.08.19 a 2-a rundă | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Recanati Challenger - Hard | ||||
02.07.19 a 2-a rundă | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
12.06.19 a 2-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
06.06.19 a 3-a rundă | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.19 a 2-a rundă | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detaliu meci | |
Vicenza Challenger - Zgura | ||||
31.05.19 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
16.05.19 a 3-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - retragere | detaliu meci | |
14.05.19 a 2-a rundă | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detaliu meci |