Rusia
23.02.85, 39 Vârsta
190 cm
80 kg
dreptaci
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Kazahstan
25.05.95, 28 Vârsta
Rusia
03.12.85, 38 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Georgia
02.01.93, 31 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov vs. Sagadat Ayap/George Tsivadze - meciuri reciproce
08.04.19 | Sfert de finală | Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | Sagadat Ayap/George Tsivadze | 6-0, 3-6, 10-7 | detaliu meci | M25 Shymkent | Zgura |
Konstantin Kravchuk form & Sagadat Ayap form
Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov - ultimele meciuri
M25 Ust - Hard |
26.08.19 Finală | vs. Sagadat Ayap/Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |
26.08.19 1-a rundă | vs. Niklas Johansson/Arturs Lazdins | 7-64, 6-3 | | detaliu meci |
26.08.19 Sfert de finală | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 6-4, 6-2 | | detaliu meci |
26.08.19 Semifinală | vs. Ivan Liutarevich/Alexey Zakharov | 6-3, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Moscow - Zgura |
19.08.19 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
19.08.19 1-a rundă | vs. Alexandr Binda/Danil Spasibo | 6-2, 6-75, 10-6 | | detaliu meci |
M15 Moscow - Zgura |
12.08.19 Sfert de finală | vs. Savriyan Danilov/Kristian Lozan | 1-6, 3-6 | | detaliu meci |
12.08.19 1-a rundă | vs. Alexandr Binda/Danil Spasibo | 3-6, 6-3, 10-3 | | detaliu meci |
M25 Andijan - Hard |
22.04.19 Semifinală | vs. Markos Kalovelonis/Grigoriy Lomakin | 5-7, 4-6 | | detaliu meci |
22.04.19 Sfert de finală | vs. Tim Van Rijthoven/Alexander Vasilenko | 6-4, 3-6, 10-5 | | detaliu meci |
22.04.19 1-a rundă | vs. Shahbaaz Khan/Maxim Ratniuk | 7-62, 6-0 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
15.04.19 1-a rundă | vs. Sergey Fomin/Dostanbek Tashbulatov | 6-4, 3-6, 8-10 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
08.04.19 1-a rundă | vs. Alexander Boborykin/Dejan Katic | 6-3, 2-6, 11-9 | | detaliu meci |
08.04.19 Semifinală | vs. Sanjar Fayziev/Vladyslav Manafov | 2-6, 6-4, 7-10 | | detaliu meci |
08.04.19 Sfert de finală | vs. Sagadat Ayap/George Tsivadze | 6-0, 3-6, 10-7 | | detaliu meci |
M25+H Kazan - Indoor Hard |
11.03.19 1-a rundă | vs. Richard Muzaev/Denis Yevseyev | 7-64, 6-3 | | detaliu meci |
11.03.19 Sfert de finală | vs. Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis | 3-6, 6-2, 10-8 | | detaliu meci |
11.03.19 Semifinală | vs. Savriyan Danilov/Roman Safiullin | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
11.03.19 Finală | vs. Jeremy Jahn/Julian Lenz | Jeremy Jahn/Julian Lenz/George Tsivadze - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
Russia F8 - Zgura |
27.08.18 Sfert de finală | vs. Alexey Baryshev/Andrey Chepelev | 7-5, 6-4 | | detaliu meci |
27.08.18 Semifinală | vs. Alexander Boborykin/Timur Kiuamov | 6-4, 7-5 | | detaliu meci |
27.08.18 Finală | vs. Bogdan Bobrov/Maxim Ratniuk | 6-2, 4-6, 10-6 | | detaliu meci |
27.08.18 1-a rundă | vs. Denys Klok/Vladimir Korolev | 6-4, 6-1 | | detaliu meci |
Sagadat Ayap/George Tsivadze - ultimele meciuri
M15 Karshi - Hard |
07.10.19 Sfert de finală | vs. Timur Maulenov/Beibit Zhukayev | 5-7, 3-6 | | detaliu meci |
07.10.19 1-a rundă | vs. Martin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |
M15 Minsk - Hard |
19.08.19 Semifinală | vs. Ivan Liutarevich/Vadym Ursu | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
19.08.19 1-a rundă | vs. Roman Blokhin/Victor Gurevich | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
19.08.19 Sfert de finală | vs. Ben Jones/James Mackinlay | 7-5, 3-6, 10-6 | | detaliu meci |
19.08.19 Finală | vs. Artem Dubrivnyy/David Poljak | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
15.04.19 1-a rundă | vs. Shalva Dzhanashia/Roman Safiullin | 4-6, 7-5, 10-5 | | detaliu meci |
15.04.19 Sfert de finală | vs. Markos Kalovelonis/Aleksandre Metreveli | 6-74, 2-6 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
08.04.19 Sfert de finală | vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | 0-6, 6-3, 7-10 | | detaliu meci |
08.04.19 1-a rundă | vs. Sidharth Rawat/Manish Sureshkumar | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
Kazakhstan F4 - Zgura |
16.04.18 1-a rundă | vs. Denys Klok/Vladimir Korolev | 4-6, 6-4, 8-10 | | detaliu meci |
Azerbaijan F4 - Carpet |
07.03.16 1-a rundă | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 4-6, 6-73 | | detaliu meci |