Kuzey Cekirge vs. Roberto Ortega-Olmedo 19.06.2020

Kuzey Cekirge vs. Roberto Ortega-Olmedo 19.06.2020 - All Lower level tournaments - comparaţie

MECI

19.06.201-a rundăKuzey Cekirge Roberto Ortega-Olmedo 2-6, 6-4, 12-10 All Lower Zgura

STATISTICI MECI

1
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu0-0
0-0, 15-40[BP], 40-40, A-40
1-0Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-15, 0-40
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu1-1
0-0
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-15, 30-30
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu2-2
0-0, 15-15, 30-30
2-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-15, 15-30, 15-40
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu2-4
0-0, 15-15, 30-30
2-5Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-15, 0-40
2-6
2
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu0-0
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP]
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu1-1
0-0, 15-15, 15-40[BP]
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-30, 15-40
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu1-3
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40
2-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP]
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu3-3
0-0, 15-0, 40-0
4-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu5-3
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP]
5-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP]
6-4
3
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu0-0
0-0
1-0Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu2-1
2-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu2-3
3-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu4-3
5-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
Kuzey Cekirge Kuzey Cekirge serviciu5-4
12-10

Kuzey Cekirge
Turcia
29.04.00, 20 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
14.04.91, 29 Vârsta




275
166
241685 $
Roberto Ortega-Olmedo
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Kuzey Cekirge vs. Roberto Ortega-Olmedo - meciuri reciproce

19.06.201-a rundăKuzey CekirgeRoberto Ortega-Olmedo2-6, 6-4, 12-10 detaliu meci All Lower Zgura

Kuzey Cekirge - ultimele meciuri

All Lower - Zgura
20.06.20
1-a rundă
vs. Sergio Martos Gornes6-4, 4-6, 6-4 victoriedetaliu meci
19.06.20
1-a rundă
vs. Roberto Ortega-Olmedo2-6, 6-4, 12-10 victoriedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Mario Vilella Martinez7-62, 2-6, 10-6 victoriedetaliu meci
17.06.20
1-a rundă
vs. Alex Marti Pujolras5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Spain M25 Murcia - Zgura
03.03.20
Calificare
vs. Gerard Granollers2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
02.03.20
2-a rundă de calif.
vs. Maxime Mora6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
01.03.20
1-a rundă de calif.
vs. Tamirlan Teberikov6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Spain M15 Paguera - Zgura
16.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Gerard Granollers2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Spain M15 Palmanova - Zgura
10.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Gergely Madarasz1-6, 6-75 pierderedetaliu meci
09.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Pol Sanchez Vinas6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
Spain M15 Manacor - Hard
14.01.20
Calificare
vs. Ugo Blanchet6-4, 1-6, 7-10 pierderedetaliu meci
13.01.20
2-a rundă de calif.
vs. Marc Othman Ktiri4-6, 6-1, 10-4 victoriedetaliu meci
12.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Dmitry Kovkin6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
Spain M15 Manacor - Hard
05.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Billy Harris6-4, 3-6, 9-11 pierderedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
19.12.19
a 2-a rundă
vs. Andrey Chepelev1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
18.12.19
1-a rundă
vs. Vladyslav Orlov6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
13.12.19
a 2-a rundă
vs. Mircea-Alexandru Jecan5-7, 5-7 pierderedetaliu meci
12.12.19
1-a rundă
vs. Richard Zusman6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
10.12.19
Calificare
vs. Michalis Sakellaridis6-3, 4-6, 10-6 victoriedetaliu meci
09.12.19
2-a rundă de calif.
vs. Karlo Cubelic6-4, 7-62 victoriedetaliu meci
08.12.19
1-a rundă de calif.
vs. Mustafa Can Gunes6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
03.12.19
Calificare
vs. Mircea-Alexandru Jecan2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
02.12.19
2-a rundă de calif.
vs. Alberto Bronzetti7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
01.12.19
1-a rundă de calif.
vs. Tristan Boyer2-6, 7-5, 10-8 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
27.11.19
1-a rundă
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
26.11.19
Calificare
vs. Davide Albertoni6-2, 4-6, 10-8 victoriedetaliu meci
25.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Mert Arabaci6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
24.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Alexander Wolfschmidt6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey M15 Antalya - Zgura
18.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Dragos Dima1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
17.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Stefanos Sakellaridis6-1, 6-0 victoriedetaliu meci

Roberto Ortega-Olmedo - ultimele meciuri

All Lower - Zgura
20.06.20
1-a rundă
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
19.06.20
1-a rundă
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 pierderedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
17.06.20
1-a rundă
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
16.06.20
1-a rundă
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 pierderedetaliu meci
JAR Potchefstroom Challenger - Hard
11.03.20
1-a rundă
vs. Jack Draper5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
JAR M25 Potchefstroom - Hard
06.03.20
Sfert de finală
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 pierderedetaliu meci
05.03.20
a 2-a rundă
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
04.03.20
1-a rundă
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
USA Columbus Challenger - Indoor Hard
24.02.20
1-a rundă
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 pierderedetaliu meci
Mexico Morelos Challenger - Hard
21.02.20
Sfert de finală
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 pierderedetaliu meci
20.02.20
a 3-a rundă
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 victoriedetaliu meci
19.02.20
a 2-a rundă
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 victoriedetaliu meci
USA Cleveland Challenger - Indoor Hard
10.02.20
1-a rundă
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 pierderedetaliu meci
France Quimper Challenger - Indoor Hard
30.01.20
a 3-a rundă
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
28.01.20
a 2-a rundă
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
16.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
France Rennes Challenger - Indoor Hard
24.01.20
Sfert de finală
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
23.01.20
a 3-a rundă
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
21.01.20
a 2-a rundă
vs. Dan Added7-60, 6-3 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Cairo - Zgura
30.11.19
Semifinală
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
29.11.19
Sfert de finală
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
28.11.19
a 2-a rundă
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
27.11.19
1-a rundă
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 victoriedetaliu meci
Portugal Maia Challenger - Zgura
19.11.19
1-a rundă
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 pierderedetaliu meci
India Pune Challenger - Hard
16.11.19
Semifinală
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
15.11.19
Sfert de finală
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - retragerevictoriedetaliu meci
14.11.19
a 3-a rundă
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
13.11.19
a 2-a rundă
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
<