MECI
26.05.19 | 1-a rundă | Laslo Djere | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-2, 7-62 | Paris | Zgura |
STATISTICI MECI
Laslo Djere | Albert Ramos-Vinolas | |
Prima administrare % | 62/97 (64%) | 60/88 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/62 (74%) | 38/60 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/35 (54%) | 13/28 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/10 (10%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/88 (42%) | 32/97 (33%) |
Total puncte câştigate | 102/185 (55%) | 83/185 (45%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Laslo Djere vs. Albert Ramos-Vinolas - meciuri reciproce
15.09.23 | Rubber 1 | Laslo Djere | Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Davis Cup | Indoor Hard |
14.09.22 | Rubber 1 | Albert Ramos-Vinolas | Laslo Djere | 2-6, 7-65, 7-5 | detaliu meci | Davis Cup | Indoor Hard |
09.09.20 | 1-a rundă | Laslo Djere | Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 3-6, 7-62 | detaliu meci | Kitzbuhel | Zgura |
26.05.19 | 1-a rundă | Laslo Djere | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-2, 7-62 | detaliu meci | Paris | Zgura |
12.04.17 | a 2-a rundă | Albert Ramos-Vinolas | Laslo Djere | 6-74, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Marrakech | Zgura |
Laslo Djere form & Albert Ramos-Vinolas form
Laslo Djere - ultimele meciuri
Rio de - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Marin Cilic | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
03.02.24 | vs. Lukas Pokorny | 3-4, - Laslo Djere - retragere | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 7-63, 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 7-65, 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
31.10.23 a 2-a rundă | vs. Karen Khachanov | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Luca Van Assche | 6-76, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Gael Monfils | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Tomas Machac | 5-7, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Jeff Wolf | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Leo Borg | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1-a rundă | vs. Rinky Hijikata | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 1-2, - Laslo Djere - retragere | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
16.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
15.09.23 Rubber 1 | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
01.09.23 a 3-a rundă | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-4, 1-6, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Winston-Salem - Hard | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Baez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 3-a rundă | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.08.23 a 2-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
04.08.23 Semifinală | vs. Dominic Thiem | 7-63, 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
03.08.23 Sfert de finală | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
30.07.23 Finală | vs. Alexander Zverev | 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Albert Ramos-Vinolas - ultimele meciuri
Santiago - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detaliu meci | |
22.10.23 Calificare | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Henri Laaksonen | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
24.09.23 Semifinală | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Filip Misolic | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Joel Schwaerzler | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci |