Laurin Aerne vs. Dominik Langmajer 12.08.2019

Laurin Aerne vs. Dominik Langmajer 12.08.2019 - M15 Trier - comparaţie

MECI

12.08.191-a rundă de calif.Laurin Aerne Dominik Langmajer 6-4, 6-1 Germany M15 Trier Zgura

STATISTICI MECI

6-1

Laurin Aerne
Elvetia
18.01.99, 20 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
21.08.99, 20 Vârsta







Dominik Langmajer
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Laurin Aerne vs. Dominik Langmajer - meciuri reciproce

12.08.191-a rundă de calif.Laurin AerneDominik Langmajer6-4, 6-1 detaliu meciGermany M15 Trier Zgura

Laurin Aerne - ultimele meciuri

Mexico M15 Cancun - Hard
19.11.19
Calificare
vs. Daniel Antonio Nunez7-5, 3-6, 9-11 pierderedetaliu meci
18.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Joshua Ortlip2-1, Joshua Ortlip - retragerevictoriedetaliu meci
17.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Nicholas Shamma6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
Mexico M15 Cancun - Hard
12.11.19
Calificare
vs. Karlo Cubelic2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
11.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Agustin Maria Gascia6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
10.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Babji Siva Atturu6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Mexico M15 Cancun - Hard
06.11.19
1-a rundă
vs. Paul Jubb1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
05.11.19
Calificare
vs. Nicholas Bybel6-4, 3-6, 10-3 victoriedetaliu meci
04.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Rafael Giotis7-64, 6-4 victoriedetaliu meci
03.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Victor Lilov7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Germany M15 Bad - Carpet
07.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Johann Willems3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Sweden M25 Falun - Indoor Hard
29.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Robin Thour6-3, 3-6, 5-10 pierderedetaliu meci
Sweden M25 Stockholm - Indoor Hard
23.09.19
1-a rundă de calif.
vs. John Hallquist Lithen4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Mexico M15 Cancun - Hard
18.09.19
1-a rundă
vs. Mauricio Echazu2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
16.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Nicholas Shamma6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
16.09.19
Calificare
vs. Matt Kuhar6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
15.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Michel-Alexandre Fortin6-1, 4-1, Michel-Alexandre Fortin - retragerevictoriedetaliu meci
Mexico M15 Cancun - Hard
08.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Tommaso Carnevale-Miino4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Switzerland M15 Horgen - Zgura
28.08.19
1-a rundă
vs. Pascal Meis3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
26.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Yanik Kaelin7-65, 3-6, 10-8 victoriedetaliu meci
26.08.19
Calificare
vs. Nicolas Parizzia7-5, 4-6, 10-8 victoriedetaliu meci
Germany M15 Ueberlingen - Zgura
19.08.19
Calificare
vs. Rene Schulte0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Aneil Persad6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Germany M15 Trier - Zgura
13.08.19
Calificare
vs. Marlon Vankan2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Dominik Langmajer6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
Germany M15 Wetzlar - Zgura
05.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Niklas Albuszies6-77, 0-6 pierderedetaliu meci
Austria M15 Kramsach - Zgura
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Edoardo Lavagno3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
France M15 Grasse - Zgura
29.04.19
1-a rundă de calif.
vs. Julien De Cuyper6-4, 6-73, 7-10 pierderedetaliu meci
Germany Germany F14 - Indoor Hard
02.10.18
Calificare
vs. Piotr Matuszewski6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
02.10.18
1-a rundă
vs. Marek Semjan3-6, 3-6 pierderedetaliu meci

Dominik Langmajer - ultimele meciuri

Greece M15 Heraklion - Hard
24.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Evangelos Kypriotis6-74, 1-3, - Dominik Langmajer - retragerepierderedetaliu meci
Czech Republic M15 Milovice - Indoor Hard
13.11.19
1-a rundă
vs. Jan Satral4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic M15 Opava - Carpet
28.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Federico Arnaboldi5-7, 6-72 pierderedetaliu meci
Czech Republic M15 Liberec - Carpet
22.10.19
1-a rundă
vs. Uladzimir Ignatik3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
14.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Petr Michnev6-75, 2-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic M25+H Ricany - Zgura
26.09.19
a 2-a rundă
vs. Daniel Masur1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
24.09.19
1-a rundă
vs. Marek Gengel2-1, Marek Gengel - retragerevictoriedetaliu meci
Finland M15 Pajulahti - Indoor Hard
16.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Otto Leikola5-7, 6-3, 5-10 pierderedetaliu meci
Germany M15 Ueberlingen - Zgura
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Giordan Kunz5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
Germany M15 Trier - Zgura
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Laurin Aerne4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Poland M15 Koszalin - Zgura
07.08.19
1-a rundă
vs. Piotr Matuszewski0-6, 1-6 pierderedetaliu meci
06.08.19
Calificare
vs. Patryk Kosinski6-73, 6-1, 12-10 victoriedetaliu meci
05.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Piotr Sowinski6-78, 6-4, 10-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
26.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Dominik Nazaruk2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
21.11.18
1-a rundă
vs. Niels Lootsma4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
14.11.18
1-a rundă
vs. Gibril Diarra2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
06.11.18
1-a rundă
vs. Maciej Rajski2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Carpet
31.10.18
1-a rundă
vs. Michal Selecky1-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Carpet
23.10.18
Calificare
vs. Samuel Hodor6-4, 2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
22.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Roman Arendar6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Germany Germany F15 - Carpet
08.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Piotr Galus5-7, 7-5, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F14 - Indoor Hard
02.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Jeremy Schifris6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
02.10.18
Calificare
vs. David Novotny3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
France France F19 - Carpet
25.09.18
1-a rundă
vs. Boris Fassbender6-72, 3-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F7 - Zgura
12.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Mikolaj Borkowski5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F8 - Zgura
15.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Tillmann Erdbories4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
07.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Roman Boychuk1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
07.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Michael Paty6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
03.07.18
1-a rundă
vs. Pavel Kotov1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
23.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Yanik Kaelin0-6, 5-7 pierderedetaliu meci
<