MECI
03.11.19 | 1-a rundă de calif. | Laurin Aerne | Victor Lilov | 7-5, 6-3 | M15 Cancun | Hard |
STATISTICI MECI
Elvetia
18.01.99, 25 Vârsta
18.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Laurin Aerne vs. Victor Lilov - meciuri reciproce
03.11.19 | 1-a rundă de calif. | Laurin Aerne | Victor Lilov | 7-5, 6-3 | detaliu meci | M15 Cancun | Hard |
Laurin Aerne form & Victor Lilov form
Laurin Aerne - ultimele meciuri
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Villers - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
28.08.23 Calificare | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Saarlouis - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
22.08.22 Calificare | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | detaliu meci | |
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Metzingen - Zgura | ||||
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Bern - Zgura | ||||
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Calificare | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | detaliu meci |
Victor Lilov - ultimele meciuri
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Mwendwa Mbithi | 6-72, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Axel Nefve | 6-76, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
M25 Wesley - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Alexander Frusina | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Ithaca - Indoor Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
M15 Boca - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Garrett Johns | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 7-63, 3-0, Alberto Colas Sanchez - retragere | detaliu meci | |
17.11.23 a 2-a rundă | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 1-a rundă | vs. Elijah Strode | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Morelia - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Elijah Strode | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Rodrigo Alujas | 6-75, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Zapopan - Zgura | ||||
14.10.23 Finală | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
13.10.23 Semifinală | vs. Lorenzo Claverie | Lorenzo Claverie - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
12.10.23 Sfert de finală | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Matias Soto | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Enrique Pena | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Orlando Luz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Tacchi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Alexandre Reco | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Arthur Fery | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Castelo - Hard | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Guillaume Dalmasso | 6-76, 3-6 | detaliu meci |