MECI
02.12.19 | Semifinală | Laurynas Grigelis/David Perez Sanz | Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 6-3 | M15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Lituania
14.08.91, 32 Vârsta
14.08.91, 32 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
USA
22.10.96, 27 Vârsta
22.10.96, 27 Vârsta
Spania
15.05.94, 29 Vârsta
15.05.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Spania
12.06.93, 30 Vârsta
12.06.93, 30 Vârsta
Laurynas Grigelis/David Perez Sanz vs. Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin - meciuri reciproce
02.12.19 | Semifinală | Laurynas Grigelis/David Perez Sanz | Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M15 Cairo | Zgura |
Laurynas Grigelis form & Dennis Uspensky form
Laurynas Grigelis/David Perez Sanz - ultimele meciuri
M15 Cairo - Zgura | ||||
02.12.19 Sfert de finală | vs. Niels Lootsma/Joao Monteiro | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
02.12.19 Semifinală | vs. Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.19 Finală | vs. Ignacio Monzon/Fermin Tenti | 6-1, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă | vs. Joao Marcos Nusdeo/Bartosz Wojnar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tunisia F26 - Zgura | ||||
03.10.16 Sfert de finală | vs. Guy Den Heijer/Pol Toledo Bague | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.16 Semifinală | vs. Franco Feitt/Matias Zukas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.16 Finală | vs. Benjamin Bonzi/Mathias Bourgue | Benjamin Bonzi/Mathias Bourgue/Jose Fco. Vidal Azorin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
03.10.16 1-a rundă | vs. Laerte Di Falco/Eros Siringo | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin - ultimele meciuri
M15 Cairo - Zgura | ||||
09.12.19 Sfert de finală | vs. Atharva Sharma/Dhruv Sunish | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.12.19 1-a rundă | vs. Andrea Del Federico/Adrian Exposito | 3-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
02.12.19 1-a rundă | vs. Egor Matvievici/Oleg Prihodko | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.19 Sfert de finală | vs. Andrea Del Federico/Adrian Exposito | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
02.12.19 Semifinală | vs. Laurynas Grigelis/David Perez Sanz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă | vs. Jake Delaney/Jesse Delaney | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 Sfert de finală | vs. Michael-John Every/Patrick Foley | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.11.19 Semifinală | vs. Jake Delaney/Bruno Nhavene | 6-4, 6-72, 7-10 | detaliu meci | |
04.11.19 1-a rundă | vs. Jossefa Elias/Lefa Ashley Sibanda | 6-1, 6-2 | detaliu meci |