MECI
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Lawrence Bataljin | Sheil Kotecha | 1-6, 7-5, 10-6 | M15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Australia
22.05.96, 27 Vârsta
22.05.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kenia
28.03.00, 24 Vârsta
28.03.00, 24 Vârsta
Lawrence Bataljin vs. Sheil Kotecha - meciuri reciproce
09.09.19 | 2-a rundă de calif. | Lawrence Bataljin | Sheil Kotecha | 6-3, 6-0 | detaliu meci | M25 Seville | Zgura |
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Lawrence Bataljin | Sheil Kotecha | 1-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
Lawrence Bataljin form & Sheil Kotecha form
Lawrence Bataljin - ultimele meciuri
M15 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - retragere | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Sheil Kotecha - ultimele meciuri
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Nules - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Seville - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Donostia - Zgura | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santander - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Getxo - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Kampala - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detaliu meci |