MECI
04.11.18 | Calificare | Leonardo Aboian | Julian Gimenez | 7-64, 6-3 | Argentina F8 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
23.02.01, 23 Vârsta
23.02.01, 23 Vârsta
Leonardo Aboian vs. Julian Gimenez - meciuri reciproce
14.09.21 | Calificare | Leonardo Aboian | Julian Gimenez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Cairo | Zgura |
04.11.18 | Calificare | Leonardo Aboian | Julian Gimenez | 7-64, 6-3 | detaliu meci | Argentina F8 | Zgura |
Leonardo Aboian form & Julian Gimenez form
Leonardo Aboian - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
23.03.24 Sfert de finală | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.24 a 2-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
15.03.24 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Mateus Alves | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-73, 1-5, - Leonardo Aboian - retragere | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Lautaro Midon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
24.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Valerio Aboian | 6-73, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Sean Hess | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Matheus Cury Bueres | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
04.11.23 Sfert de finală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Wilson Leite | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-4, 7-64 | detaliu meci |
Julian Gimenez - ultimele meciuri
Coquimbo Challenger - Zgura | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Alex Barrena | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Cash Hanzlik | Cash Hanzlik - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
14.04.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Cayetano March | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Matheus Cury Bueres | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
06.04.23 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
04.04.23 Calificare | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
07.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Agustin Gaia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
27.02.23 Calificare | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Tobia Grandinetti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-612, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Lujan - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Felipe Salinas | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Agustin Mastri | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Luis Felipe Mealla Mendez | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
29.10.22 Semifinală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.22 Sfert de finală | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Nicolas Buitrago | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
26.10.22 1-a rundă | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.22 Calificare | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
19.10.22 1-a rundă | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 7-61, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 4-6 | detaliu meci |