MECI
18.09.19 | 1-a rundă | Leonid Sheyngezikht | Vladislav Sveridenko | 6-1, 6-3 | M15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Leonid Sheyngezikht | Vladislav Sveridenko | |
Prima administrare % | 32/54 (59%) | 35/64 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/32 (66%) | 16/35 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/22 (50%) | 12/29 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/64 (56%) | 22/54 (41%) |
Total puncte câştigate | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 10 |
ași | 1 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-15, 40-A | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Vladislav Sveridenko | |
Leonid Sheyngezikht | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vladislav Sveridenko | |
0-0, 0-30 | ||
Leonid Sheyngezikht | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Vladislav Sveridenko | |
0-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-3 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
27.06.01, 22 Vârsta
27.06.01, 22 Vârsta
Leonid Sheyngezikht vs. Vladislav Sveridenko - meciuri reciproce
18.09.19 | 1-a rundă | Leonid Sheyngezikht | Vladislav Sveridenko | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Shymkent | Zgura |
Leonid Sheyngezikht form & Vladislav Sveridenko form
Leonid Sheyngezikht - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci |
Vladislav Sveridenko - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.21 1-a rundă | vs. Billy Harris | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Mile Matic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Toby Martin | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Paul Woerner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Elijah Poritzky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Alemany | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 1-a rundă | vs. Duckhee Lee | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Ibrokhimjon Urinov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Almaty - Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Georgia F3 - Zgura | ||||
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nel Ferrer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Iliev | 0-6, 0-6 | detaliu meci |