MECI
26.09.16 | Calificare | Linus Frost | Jakob Arvidsson Ehn | 6-0, 6-1 | Sweden F4 | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
10.10.98, 25 Vârsta
10.10.98, 25 Vârsta
Linus Frost vs. Jakob Arvidsson Ehn - meciuri reciproce
23.09.19 | 1-a rundă de calif. | Linus Frost | Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detaliu meci | M25 Stockholm | Indoor Hard |
26.09.16 | Calificare | Linus Frost | Jakob Arvidsson Ehn | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Sweden F4 | Indoor Hard |
Linus Frost form & Jakob Arvidsson Ehn form
Linus Frost - ultimele meciuri
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - retragere | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
17.02.20 Calificare | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.12.19 Calificare | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
16.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 1-a rundă | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - retragere | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - retragere | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25+H Mulhouse - Indoor Hard | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Karlskrona - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
16.04.19 1-a rundă | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
02.04.19 1-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Oslo - Indoor Hard | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1-a rundă | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Jakob Arvidsson Ehn - ultimele meciuri
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Stockholm - Indoor Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Linus Frost | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Helsinki - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jawad Belmahi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Ystad - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Gleb Blekher | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 5-4, Robert Ziganshin - retragere | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Karlskrona - Zgura | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Lucas Renard | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Rikard Roos | 6-1, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
Sweden F5 - Indoor Hard | ||||
30.09.18 Calificare | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Olof Wiklund | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Sweden F4 - Indoor Hard | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Renard | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sweden F3 - Zgura | ||||
20.05.18 Calificare | vs. Marcus Mansson | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Erik Carlsten | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Sweden F2 - Zgura | ||||
13.05.18 Calificare | vs. Jonathan Stenberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Johan Garpered | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Sweden F1 - Zgura | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Johan Claesson | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sweden F4 - Indoor Hard | ||||
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Dusty H. Boyer | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sweden F3 - Indoor Hard | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. David Norfeldt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sweden F2 - Zgura | ||||
16.05.17 1-a rundă | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Almir Nokic | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.05.17 Calificare | vs. Daniel Svensson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sweden F1 - Zgura | ||||
08.05.17 Calificare | vs. Simon Yitbarek | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sweden F5 - Indoor Hard | ||||
03.10.16 Calificare | vs. Ben Jones | 3-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
Sweden F4 - Indoor Hard | ||||
26.09.16 Calificare | vs. Linus Frost | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. George Svensson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Sweden F2 - Zgura | ||||
11.05.16 a 2-a rundă | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.05.16 1-a rundă | vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-3 | detaliu meci |