MECI
07.04.17 | Rubber 1 | Lloyd Harris | Mike Urbanija | 6-1, 6-1, 6-2 | Davis Cup | Hard |
STATISTICI MECI
Lloyd Harris | Mike Urbanija | |
Prima administrare % | 26/55 (47%) | 38/67 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/26 (85%) | 21/38 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/29 (76%) | 9/29 (31%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/67 (55%) | 11/55 (20%) |
Total puncte câştigate | 81/122 (66%) | 41/122 (34%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași | 7 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lloyd Harris vs. Mike Urbanija - meciuri reciproce
07.04.17 | Rubber 1 | Lloyd Harris | Mike Urbanija | 6-1, 6-1, 6-2 | detaliu meci | Davis Cup | Hard |
31.03.16 | a 2-a rundă | Mike Urbanija | Lloyd Harris | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Turkey F13 | Hard |
Lloyd Harris form & Mike Urbanija form
Lloyd Harris - ultimele meciuri
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Gea | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Lucas Pouille | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Dino Prizmic | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Oscar Otte | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Marius Copil | 6-74, 7-67, 0-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-75, 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Hugo Gaston | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Palan | 6-3, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.23 1-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-65, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 Calificare | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
22.09.23 a 2-a rundă | vs. Yoshihito Nishioka | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Guido Pella | 7-65, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cary 1 - Hard | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Liam Broady | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Washington - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Atlanta - Hard | ||||
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Ugo Humbert | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Mike Urbanija - ultimele meciuri
M25 Split - Zgura | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.09.19 1-a rundă | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - retragere | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Trieste - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
M25 Schlieren - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1-a rundă | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.06.19 Calificare | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - retragere | detaliu meci |