MECI
18.10.17 | a 2-a rundă | Lorenzo Giustino | Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | Italy F34 | Zgura |
STATISTICI MECI
Lorenzo Giustino | Dragos Nicolae Madaras | |
Prima administrare % | 29/58 (50%) | 34/53 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/29 (72%) | 17/34 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/29 (52%) | 8/19 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/53 (53%) | 22/58 (38%) |
Total puncte câştigate | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lorenzo Giustino vs. Dragos Nicolae Madaras - meciuri reciproce
18.10.17 | a 2-a rundă | Lorenzo Giustino | Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Italy F34 | Zgura |
Lorenzo Giustino form & Dragos Nicolae Madaras form
Lorenzo Giustino - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Dragos Nicolae Madaras - ultimele meciuri
Banja Luka - Zgura | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
08.07.23 Finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.23 Semifinală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
11.06.23 Finală | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
26.05.23 Semifinală | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.05.23 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - retragere | detaliu meci |